WMS řešení jsou kompatibilní s nejnovějšími zařízeními Zebra

Společnost AIMTEC vyvíjí svůj vlastní WMS systém buď jako add-on podnikového systému SAP – SappyWMS nebo jako samostatný produkt DCIxWMS. Systémy jsou plně kompatibilní s technologiemi společnosti Zebra, které obsahují informační systém Android. Komunikace mezi nimi probíhá spolehlivě a rychle.

TC8000 TOUCH MOBILE COMPUTER

Zebra TC8000 je zcela nový a unikátní koncept mobilního terminálu v pistolovém provedení pro využití ve skladech. Disponuje plně dotykovým ovládáním a klávesnicí, která poskytuje uživatelům psát až o 40 % rychleji a počet chyb se snižuje o 60 % ve srovnání s klasickými tlačítkovými klávesami. Displej nasměrovaný k uživateli během skenování přispívá ke zvýšení produktivity průměrně o 14 %. Jeho design je ergonomicky přizpůsoben pro pohodlné používání a proti tradičním modelům je o 33 % lehčí. Nabíjení probíhá rychle pouhou výměnou baterie bez nutnosti vypnutí přístroje. Funguje na nejnovějším operačním systému Android, se kterým bezpečně komunikuje řešení WMS společnosti AIMTEC. Společně tak poskytují maximální výkon.

WT6000 WEARABLE COMPUTER

Zebra WT6000 je inovativním mobilním terminálem pro využití v průmyslových halách a je odpovídá náročným požadavkům příští generace nositelných zařízeních. Terminál je v průměru o 27 % lehčí a o 36 % menší než dřívější generace nositelných zařízení Zebra. Díky novému montážními systému může zařízení nosit zaměstnanec s libovolnou velikostí paže. Průmyslově robustní konstrukce poskytuje maximální provozní dobu v nejnáročnějším prostředí. Výsledkem je zvýšení produktivity operátorů o 15 %, snížení počtu chyb o 39 %, trvanlivost produktu a maximální komfort při nošení.

Řešení WMS společnosti AIMTEC

DCIxWMS

DCIxWMS je autonomní řešení, které řídí logistické procesy ve skladech a ve výrobě od příjmu až po expedici. Přináší informace v reálném čase s využitím automatické identifikace manipulačních jednotek a skladových míst pomocí čárových nebo RFID kódů. Využívá plné kompatibility s technologiemi Zebra využívající operační systém Android.

SappyWMS

Řešení je určené pro komplexní řízení vnitropodnikové logistiky v rámci systému SAP ERP od příjmu materiálu nebo zboží až po expedici. Jedná se o ad-on celopodnikového informačního systému a odpadá tak nutnost integrace na systém SAP. Využívá plné kompatibility s technologiemi Zebra využívající operační systém Android.

Hledáte pomoc?

Filip Melichar

Business development manager

+420 702 028 813


Napsat zprávu