Vzduchojemy do Renaultu přes konsignační sklad

Nová verze DCIx potvrzuje kompatibilitu na platformě Microsoft
27.6.2011
PHA Czech si vybrala DCIx WMS
20.7.2011

Vzduchojemy do Renaultu přes konsignační sklad

Společnost Aimtec rozbíhá projekt řízení dodávek vzduchojemů společnosti Worthington Cylinders do automobilky Renault přes konsignační sklad ve Francii. Cílem projektu je podpořit stávajícím systémem DCIx JIT nové procesy, které sebou přesměrování dodávek přes konsignační sklad přinese.

Worthington Cylinders, a. s. v Hustopečích u Brna je přední evropský výrobce vzduchojemů. Dodává výrobky nejvýznamnějším evropským výrobcům nákladních automobilů a autobusů, např. Volvo, Renault, Scania. Worthington Cylinders a.s. je členem divize Worthington Cylinders, která je součástí korporace Worthington Industries Group sídlící v USA.

Rozvoj spolupráce Aimtecu a Worthington Cylinders

Tento projekt je součástí dlouhodobé spolupráce Worthington Cylinders s firmou Aimtec. Tentokrát se jedná o rozšíření stávajícího řešení DCIx JIT a TradeSync Integration Manager pro komunikaci se zákazníkem společností Renault s využitím konsignačního skladu logistického partnera – firmy Gefco. Projekt bude dodán ve dvou fázích. V první etapě bude zprovozněna EDI komunikace s firmou Gefco a implementovány procesy pro odeslání dodávky do konsignačního skladu a práci s ním. Ve druhé fázi bude proveden upgrade systému DCIx JIT na novou verzi a vytvořena funkcionalita pro vytvoření automatického návrhu dodávky.

Projekt rozšíření DCIx JIT odstartoval na začátku července 2011. První část bude ukončena již na konci srpna.