Řešení EDI2XML UN/EDIFACT od AIMTECu získalo certifikát pro SAP HANA Cloud Platform

Pozvánka na mezioborové setkání firem – 21. září 2016, Alfmeier CZ
19.8.2016
Setkání uživatelů informačního systému DCIx
16.9.2016

Řešení EDI2XML UN/EDIFACT od AIMTECu získalo certifikát pro SAP HANA Cloud Platform

Společnost AIMTEC oznámila, že získala certifikaci svého integračního řešení EDI2XML UN/EDIFACT 1.0 pro SAP HANA Cloud Platform, integration service. Dané řešení bylo otestováno se SAP aplikacemi a poskytuje nástroj pro transformaci dat z formátu EDIFACT do XML a obráceně. S jeho využitím je možné ze SAP HANA Cloud Platform, integration service učinit plnohodnotnou platformu pro elektronickou výměnu dat (EDI). AIMTEC se stal prvním partnerem s certifikovaným integračním řešením pro SAP HANA Cloud Platform, integration service.

„S radostí oznamujeme úspěšné získání certifikace pro řešení EDI2XML UN/EDIFACT 1.0,“ řekl Marek Přástka, produktový manažer pro SAP HANA Cloud Platform, integration service. „Pro společnost AIMTEC je to důležitý milník, protože tak může začít poskytovat EDI/B2B obsah připravený pro snadnou a rychlou implementaci v prostředí SAP HANA Cloud Platform, integration service.“

Díky certifikovanému řešení získala společnost AIMTEC stabilní zázemí pro další vývoj EDI a B2B integračních řešení v prostředí SAP HANA Cloud Platform, integration service, zejména v oblasti automobilového průmyslu.

O společnosti AIMTEC

Společnost AIMTEC je úspěšná, dynamicky rostoucí česká společnost s globálním přesahem. Sídlo společnosti s klíčovým týmem se nachází v Plzni, odkud je zajišťována plná podpora zákazníkům s pobočkami po celém světě od Evropy, přes USA a Čínu až po Afriku. AIMTEC je lídrem na trhu v oblasti informačně technologických řešení pro automobilový průmysl a nabízí systémovou podporu pro výrobní, logistické a distribuční společnosti. Již dvacet let nalézá a zavádí optimální hodnotová řešení postavená na pokrokových technologiích, která jsou pro firmy zdrojem úspor a výdělků. Poskytuje řešení s vizí na deset let dopředu, která odpovídají nejmodernějším myšlenkám iniciativy Industry 4.0. V současné době má přes 160 zaměstnanců.

AIMTEC je obchodní značkou společnosti AIMTEC a. s. SAP, SAP HANA a další loga SAP produktů a služeb zde zmíněných jsou obchodními značkami nebo registrovanými obchodními značkami společnosti SAP SE v Německu a několika dalších zemích.