Reference

 • A3 SPORT s.r.o.

  A3 SPORT je síť maloobchodních prodejen provozovaná již od roku 1993. Zaměřuje se na prodej největších světových sportovních značek Adidas, Nike, Puma a Reebok v České republice a na Slovensku. V současné době provozuje celkem 55 prodejen, z nichž 51 se nachází v nejvýznamnějších obchodních centrech velkých měst. V roce 2005 byla otevřena dvoupodlažní prodejna v Paláci Rokoko na Václavském náměstí. V roce 2007 úspěšně vstoupila na slovenský trh otevřením dvoupodlažní prodejny v centru Bratislavy. V současné době má společnost na Slovensku 8 prodejen. Expanze v České republice a na Slovensku neustále pokračuje.

 • ADLER Czech, a.s.

  ADLER Czech, a.s. je výrobcem značkového reklamního textilu sídlící v Ústí nad Labem. Od vstupu na trh v roce 2000 se stal Adler jedním z nejrychleji se rozvíjejících výrobců a dovozců reklamního textilu v České republice. Zákazníky jsou reklamní agentury, tiskárny textilu a další zpracovatelé po celé Evropě.

 • AGEL Trade s.r.o.

  AGEL je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době provozuje jedenáct nemocnic, osm poliklinik, síť lékáren a laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí také na Slovensku.

 • Agor Tech spol. s r.o.

  Společnost Agor Tech sídlí v Sádku u Příbrami. Specializuje se na vstřikování plastů, vysekávání a montáž. Vyrábí jednotlivé a spojované součásti a montážní sestavy. Zákazníky jsou společnosti z automobilového průmyslu, například Audi, Bosch, Continental, Dura, Hella, Magna, Škoda Auto, Valeo a Volkswagen.

 • AIR POWER s.r.o.

  AIR POWER s.r.o. je strojírenskou firmou střední velikosti. Zabývá se montáží stavebních strojů poháněných spalovacími motory. Vyrábí 48 typů výrobků, např. generátory a kompresory. V roce 2012 1 000 000 se výrobní provoz firmy přesunul do nově vybudovaných prostor v průmyslovém areálu v Plzni. V současnosti společnost zaměstnává 100 lidí.

 • AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.

  AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. je dceřiným závodem japonské společnosti AISIN SEIKI, která je ze 30% vlastněna společnostmi Toyota Motor a Toyota Industrie a patří mezi největší automobilové dodavatele na světě. V české pobočce v Písku se vyrábí olejová a vodní čerpadla, kryty hlav válců, kryty rozvodových řetězů a olejové vany pro závody evropských i japonských výrobců automobilů - Toyota, Renault, Nissan a Daimler Chrysler.

 • AKT plastikářská technologie Čechy, spol. s r.o.

  Jablonecký závod AKT je dceřinou společností německé matky AKT altmärker Kunststoff-Technik GmbH v Gardelegenu. Mateřská firma má kromě pobočky v České republice zastoupení také ve Španělsku a Mexiku. Hlavní činností je výroba interiérových plastových dílů do osobních automobilů, např. konzole, přihrádky na rukavice, plastové kryty motorů, nebo ofukovače. Zákazníky tvoří převážně přední světové automobilky - VW, Audi, Škoda Auto, Opel, Volvo, Seat, dodavatelé do automotive - Johnson Controls. Důležitým zákazníkem je také Miele technika s.r.o.

 • Alfmeier CZ s.r.o.

  Společnost Alfmeier CZ působí v oblasti automobilového průmyslu již více jak deset let. Specializuje se na výrobu plastových, pryžových a elektrotechnických komponent pro komfortní sezení. Vyrábí rovněž ventily pro brzdové systémy a systémy odvzdušnění palivových nádrží. Alfmeier CZ se sídlem v Plzni na Borských polích je dceřinou společností německého koncernu Alfmeier Präzision AG, který vlastní další závody v Evropě, Asii a Severní Americe. Český závod je nejvýznamnější pobočka a vlajkovou lodí celé skupiny Alfmeier, nejen z hlediska logistiky a výrobních systémů, ale i vedení a řízení závodu jako celku. V současné době poskytuje pracovní příležitost více jak 500 interním i externím pracovníkům.

 • Alfmeier Präzision AG

  Společnost Alfmeier Präzision AG působí v oblasti automobilového průmyslu již více jak deset let. Specializuje se na výrobu plastových, pryžových a elektrotechnických komponent pro komfortní sezení. Vyrábí rovněž ventily pro brzdové systémy a systémy odvzdušnění palivových nádrží. Německý koncern Alfmeier Präzision AG vlastní další závody v Evropě, Asii a Severní Americe.

 • AMPHENOL-TUCHEL ELECTRONICS GmbH-org. složka

  Amphenol - Tuchel Electronics GmbH v České republice patří do skupiny Amphenol Corporation se sídlem v USA. V továrně v Ostrově vyrábí konektory a kabelové svazky pro výrobce strojů. Amphenol zaměstnává přes 50 tisíc lidí po celém světě. Výrobní závody má v Severní a Jižní Americe, Evropě, Číně, Asii a Austrálii.

 • ANTOLIN LIBAN, s.r.o.

  Společnost ANTOLIN LIBAN se zabývá výrobou plastových dílů pro interiéry osobních vozidel. Český závod Libáň byl do srpna 2015 součástí globálního automobilového dodavatele Magna International Inc., nyní patří pod koncern Grupo Antolin. ANTOLIN LIBAN vyrábí dveřní panely, přístrojové desky, loketní opěrky a další díly pro zákazníky ŠKODA AUTO, Audi, BMW, PSA a Opel. Typický výrobní proces je vstřikolis – montáž. Společnost je svými zákazníky vysoce uznávaná.

 • ASBISC ENTERPRISES PLC, Agency Prague, org. složka

  ASBISC patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 na Kypru, dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích, 2 distribuční centra v Dubaji a Praze a 33 místních poboček. Společnost ASBISC je také vlastníkem značky výrobce tabletů Prestigio. Firma má zastoupení na českém trhu prostřednictvím společnosti ASBIS CZ, která je jednou z předních distribučních firem na tuzemském trhu IT. V jejím portfoliu se nachází veškerý sortiment produktů potřebný ke stavbě PC, notebooků, serverů a sítí přibližně od sedmdesáti významných světových výrobců a dodavatelů. Počítačové komponenty prodává přes e-shop.

 • ASMO Czech s.r.o.

  Společnost ASMO Czech s.r.o. se sídlem ve Zruči nad Sázavou je první evropskou pobočkou a stoprocentní dceřinou společností japonské firmy ASMO Co., Ltd. ASMO představuje jednoho z největších světových výrobců malých elektromotorových zařízení pro automobilový průmysl. Mezi významné zákazníky české firmy soustřeďující se primárně na produkci elektrických pohonů pro ovládání stahování oken, stěračových sestav a elektromotorů ventilátorů pro klimatizační jednotky patří Denso, JTEKT, Brose nebo světoznámé automobilky Toyota France, TPCA, Opel, Saab a Suzuki.

 • ASSA ABLOY ES Production s.r.o.

  Společnost ASSA ABLOY Entrance Systems je divizí skupiny ASSA ABLOY, světového výrobce a dodavatele vstupních systémů budov. Do portfolia výrobků patří průmyslová vrata, automatické dveře, rychloběžná vrata a nakládací technika.

 • Avire s.r.o.

  Firma Avire s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích byla založena v roce 2001 jako dceřiná společnost anglické firmy Avire Ltd. Avire je v současnosti vedoucím světovým výrobcem bezpečnostních zařízení blokujících dveře výtahu před zavřením, nachází-li se mezi nimi nějaká překážka. Výrobky firmy Avire jsou nejmodernější elektronická zařízení, většinou založená na principu snímačů infračervených světelných paprsků. Přes 80% výroby firmy Avire se vyváží mimo Velkou Británii. Zboží je prodáváno na všech kontinentech světa a má zároveň výsadní postavení v řadě zemí na trhu s výtahy.

 • Bella Bohemia s.r.o.

  Společnost Bella Bohemia s. r. o. byla v České republice založena v roce 2002. Je jednou ze sedmnácti zahraničních poboček polské skupiny TZMO S.A. (Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.). Společnost TZMO S.A. funguje na polském trhu již od roku 1951 a patří mezi přední světové výrobce hygienických potřeb pro ženy a děti, inkontinenčních pomůcek a zdravotnického materiálu. Bella Bohemia působí na území celé ČR a dodává zboží do všech distribučních kanálů, jako jsou spotřebitelský trh, řetězce, lékárenský trh, nemocnice a sociální sféra. Profi l společnosti se nachází na www.bellabohemia.cz.

 • C.S.CARGO a.s.

  Ryze česká společnost C.S. CARGO a.s. se řadí k předním firmám poskytující služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy, spedice a logistiky a její aktivity svým dosahem přesahují hranice nejen České republiky ale i Evropské unie. Mezi významné zákazníky jičínské společnosti patří, kromě jiných, také významné firmy z oblasti automobilového průmyslu, pro které zajišťuje speciální formy dopravy, jako jsou Just-In-Time dodávky nebo tzv.„Milk-run" svozy.

 • CEVA Logistics spol. s r.o.

  CEVA Logistics jedna z předních světových společností v oblasti supply chain managementu byla založena v srpnu 2007 spojením dvou velkých společností TNT Logistics a EGL Eagle Global Logistics. CEVA zaměstnává přes 50 000 zaměstnanců a její rozsáhlá globální síť poboček nabízí přes 8,6 milionu m2 skladových prostor ve více než 100 zemích světa.

 • CNC Bednář s.r.o.

  Společnost CNC Bednář je zaměřena na výrobu vývojových součástí, vstřikovacích forem a dalších zařízení. Zákazníky jsou dodavatelé z prostředí automobilového a elektrotechnického průmyslu. Významným klientem této progresivní české firmy je také mladoboleslavská ŠKODA AUTO.

 • COBA Automotive, s.r.o.

  COBA Automotive se sídlem v Terchovej na Slovensku je výrobce specializující se na produkty z termoplastů pro společnosti COBA International Group nacházející se v Evropě, Jižní Africe a Asii. Patří pod mateřskou firmu COBA Plastics se sídlem v britském Leicestershire. Vyrábí sedačky a technické plastové výrobky pro automobilový průmysl a jiné termoplastické výrobky do dalších odvětví. Zaměstnává přes 650 lidí a své zboží dodává například společnostem Magna nebo Grammer.