Pozvánka na mezioborové setkání firem – 21. září 2016, Alfmeier CZ

Eissmann Group Automotive zefektivňuje fungování skladu pomocí SappyWMS na databázi HANA
18.8.2016
Řešení EDI2XML UN/EDIFACT od AIMTECu získalo certifikát pro SAP HANA Cloud Platform
26.8.2016

Pozvánka na mezioborové setkání firem – 21. září 2016, Alfmeier CZ

Společnost AIMTEC je partnerem mezioborového setkání firem, které pravidelně pořádá IHK Regensburg a Česko-německá obchodní a průmyslová komora. Tentokrát se odpolední akce uskuteční 21. září 2016 ve společnosti Alfmeier CZ v Plzni na Borských polích pod názvem Výroba 4.0 – Od vize k realizaci. Setkání je určeno českým i německým firmám a je profesionálně simultánně tlumočeno.

Ve svých prostorech účastníky přivítá společnost Alfmeier CZ, která s více než 500 zaměstnanci vyrábí komponenty pro fluidní systémy a komfortní sezení pro automobilový průmysl. Český závod je největší výrobní závod skupiny Alfmeier a v oblasti logistických a výrobních systémů a systému řízení výroby stojí na špičce celé skupiny. Firma implementovala mj. BDE systém na sběr provozních dat, který významně přispívá k efektivnějšímu řízení výrobních procesů podle principů 4.0. Halka Kračmerová, ředitelka divize SAP společnosti AIMTEC, představí, jak lze reorganizovat tok materiálu a plánování výroby, zavést účinný systém managementu kvality a řídit výrobní procesy z perspektivy 4.0.

Akce bude zakončena prohlídkou společnosti a následným neformálním networkingem účastníků s občerstvením. Přihlášky a více informací zde.