Nová verze DCIx potvrzuje kompatibilitu na platformě Microsoft

Asprova pro TOP 1 dodavatele v automotive
16.5.2011
Vzduchojemy do Renaultu přes konsignační sklad
15.7.2011

Nová verze DCIx potvrzuje kompatibilitu na platformě Microsoft

V rámci standardního dvouletého cyklu zvládlo řešení DCIx společnosti Aimtec znovu úspěšně složit „zkoušky“ v rámci programu Microsoft Platform Test. Cílem tohoto testování je identifikovat aplikace spolehlivě běžící na nejnovějších operačních systémech a databázových strojích společnosti Microsoft.


DCIx WMS opět splnilo testy Microsoft

Společnost Aimtec nasadila novou verzi 5 svého úspěšného DCIx WMS, která znovu bez problémů prošla danými testy v rámci komponent Windows Server a SQL server. Novinkou pro letošní ročník bylo to, že všechny testy musely proběhnout již pouze nad nejnovějšími verzemi obou produktů Microsoft, tzn. Windows Server 2008 R2 a SQL Server 2008 R2. Vedle změn souvisejících s vyšším výkonem a spolehlivostí tyto nové produkty přináší také zvýšené zabezpečení a to především pomocí přísných bezpečnostních politik. V souvislosti s tím se podmínky Platform Testu zaměřují např. na to, aby aplikací používané uživatelské účty měly dostatečně bezpečná hesla a minimální oprávnění, které potřebují ke svému běhu. Tak jsou eliminována jakákoliv potenciální bezpečnostní rizika, která by mohla ohrozit nejen spolehlivý běh informačního systému, ale i firemního uživatele samotného.

Aimtec – dlouhodobý partner Microsoft

Úspěšné složení Platform Testu je součástí dlouhodobé strategie, jenž poskytuje Aimtecu status ISV Partnera společnosti Microsoft. Pomocí členství v tomto programu získává Aimtec včasný přístup k nejnovějším technologiím Microsoft, a tím tak zajišťuje, že nové verze vlastního produktu DCIx jsou vždy kvalitně připraveny na použití s aktuálními operačními systémy a databázovými servery od známého redmondského výrobce. Úspěšné partnerství bude nadále pokračovat a společnost Aimtec počítá s podporou nejenom dalších evolucí verzí 2008, ale také i jejich nástupců.