Na řízení krmiv BRIT nasazen WMS DCIx

Mezinárodní spolupráce Aimtecu a Axway
23.9.2010
Integrované řešení pro AMTEK
20.10.2010

Na řízení krmiv BRIT nasazen WMS DCIx

Společnost Aimtec bude řídit sklady pomocí Warehouse Management System DCIx ve firmě VAFO Praha s.r.o. vyrábějící krmiva pro psy a kočky. Od nového logistického řešení očekává vedení VAFO Praha především zajištění zpětné sledovatelnosti, dodržování pravidel FIFO/FEFO, minimalizaci chyb na expedici a okamžité informace o aktuálním stavu zásob a zboží na skladě.

VAFO Praha s.r.o. se zabývá vývojem, výrobou a distribucí krmiv a chovatelských potřeb. Na trhu působí tato rodinná společnost od roku 1994. Zastupuje značku BRIT a Astor v 25 státech Evropy.

Aimtec – dodavatel komplexních řešení

Společnost VAFO Praha hledala Warehouse Management System pro řízení skladů v Chrášťanech u Prahy. Mezi konkurenčními dodavateli vyhrála společnost Aimtec s informačním systémem DCIx pro řízení interní logistiky. Aimtec přesvědčil zástupce VAFO Praha svým proaktivním profesionálním přístupem, nabídkou více variant řešení a řadou referencí u zákazníků s logistickými procesy podobnými společnosti VAFO. Aimtec zastřeší nejen kompletní softwarovou dodávku, ale i hardwarové vybavení. WMS DCIx bude propojen s podnikovým informačním systémem Helios IQ, ve kterém společnost řídí výrobu a finance.

DCIx – standardní projekt „ušitý“ na míru zákazníka

DCIx bude řídit ve skladech v Chrášťanech krmivo od příjmu z výroby přes zaskladnění do řad až po expedici k zákazníkovi. Současně bude také systém dohlížet na příjem nakupovaného zboží. Hlavním cílem projektu je dodržení pravidel FIFO a FEFO na expedici a při vychystávání a zpětná sledovatelnost krmiv.

Projekt nasazení Warehouse Management Systému odstartuje úvodní analýzou na konci září 2010. Ostrý provoz bude zahájen v prosinci 2010.