Fremach dodává přímo do Mobisu

PHA Czech si vybrala DCIx WMS
20.7.2011
DCIx WMS v novém skladu zdravotnického materiálu
29.8.2011

Fremach dodává přímo do Mobisu

Slovenský výrobce plastových komponent do světoznámých osobních vozů, společnost Fremach, bude přímo dodávat výrobky firmě Mobis. Projekt tak naváže na stávající úspěšnou spolupráci mezi trnavským Fremachem a společností Aimtec, která rozšíří elektronickou komunikaci pomocí nástroje TradeSync Integration Manager.

Nadnárodní skupina Fremach patří k předním evropským dodavatelům výrobků do automobilového průmyslu, spotřební elektroniku a průmyslový trh. Soustřeďuje se na vytváření komplexních a inovativních plastových dílů a kovové a mechanické komponenty. Jedním ze závodů je právě také trnavský Fremach, který vyrábí především plastové díly do interiérů automobilů, např. Škoda Auto, VW nebo Volvo.


Prohloubení dosavadní spolupráce Fremach – Aimtec

Společnost Fremach v Trnavě spolupracuje s firmou Aimtec v oblasti logistiky a elektronické komunikace již delší dobu. Fremach v Trnavě využívá logistické řešení DCIx, vyvíjené společností Aimtec, a nástroj pro elektronickou komunikaci TradeSync Integration Manager. V nově podepsaném projektu se jedná o nastavení zpracování odvolávek od zákazníka společnosti Mobis, která dále dodává do KIA Motors Slovakia. Zprávy jsou ve formátu DELFOR, DELJIT, ORDERS, DESADV, APERAK, RECADV a komunikace probíhá po internetu prostřednictvím bezpečného standardu AS2.

Rozšiřující projekt byl zahájen v srpnu 2011 a skončí v půlce září téhož roku.