Aimtec strategickým partnerem pro Crossgate

Integrované řešení pro AMTEK
20.10.2010
OFTP2 pro přesné obrobky
12.11.2010

Aimtec strategickým partnerem pro Crossgate

Společnost Crossgate navázala novými projekty na spolupráci s firmou Aimtec. Po úspěšném partnerství na projektech pro Německo, Itálii a Velkou Británii si Crossgate vybral jako strategického partnera opět Aimtec, který bude řešit projekty zaměřené na integraci zákazníku na novou platformu SAP Information Interchange. SAP Information Interchange poskytuje B2B nástroj, který díky přednastaveným partnerským řešením umožňuje rychlé a kvalitní nastavení vzájemné elektronické komunikace mezi partnery.

Německá společnost Crossgate patří mezi největší globální poskytovatele služeb pro business-to-business (B2B) integrace a elektronickou výměnu dat (EDI). Crossgate má přes 3 000 zákazníků po celém světě, např. v Severní Americe, Evropě a na Blízkém a středním Východě. Převažujícím odvětvím působnosti je retail, automobilový a elektrotechnický průmysl.

Znalost elektronické komunikace postavená na silném týmu

Konkurenční výhodou pro Aimtec v rozhodovací fázi výběru vedení ve společnosti Crossgate se stal ten fakt, že Aimtec disponuje ověřenými znalostmi v oblasti elektronické komunikace přes různé průmyslové vertikály. Nesporným přínosem Aimtecu je rovněž schopnost pružného reagování na aktuální požadavky společnosti Crossgate . Flexibilní přístup k potřebám zákazníků ze strany Aimtecu je postaven na silném EDI týmu, který se podílí nejen na nových projektech, ale je schopen poskytnout i standardní podporu již probíhajícím projektům a dovést je ke zdárnému dokončení.

Systém Mapping Factory

Pracovní skupina pro integraci na platformu SAP Information Interchange je založena na certifikovaných odbornících na SAP XI/PI. Aimtec přistupuje k zákazníkům na základě systému Mapping factory, tj. provádění mapovacích konverzích služeb z jednoho formátu do druhého na základě detailních znalostí standardů a obsahu zpráv. Významným přínosem tohoto přístupu je výrazné snížení nákladů na implementaci a kratší doba trvání projektu i díky předvídatelnosti jednotlivých kroků.