AIMTEC se zapojuje do programu pro partnery MuleSoft

Zavedení systému DCIxWMS odstartovalo spolupráci se společností Alfa Plastik
6.6.2016
Konference TAL přilákala významné odborníky, AIMTEC oslavil dvacet let
17.6.2016

AIMTEC se zapojuje do programu pro partnery MuleSoft

Společnost AIMTEC dnes oznámila své partnerství v rámci programu MuleSoft k poskytování konzultací a služeb pro platformu Anypoint Platform™ společnosti MuleSoft. Platforma zákazníkům umožňuje vytvoření jednotné sítě aplikací, dat a zařízení prostřednictvím připojení přes rozhraní API v cloudu, místně nebo v hybridním prostředí.

MuleSoft nabízí přední platformu pro budování aplikačních sítí. Odbornost a znalost odvětví poskytuje klientům společnosti AIMTEC v oblasti implementací spolu s technologií společnosti MuleSoft podporu a nástroje, které potřebují ke zvládání rychle narůstajícího počtu aplikací a zdrojů dat. Díky platformě Anypoint mají organizace možnost odkrývat nové zdroje tržeb, prohlubovat vnímání zákazníků a zavádět inovace. „Rychlé a efektivní propojení různých technologií, které jsou dnes k dispozici, je klíčem k získání konkurenční výhody. Společnost AIMTEC díky svému partnerství s firmou MuleSoft umožňuje svým zákazníkům vytvářet dynamickou aplikační síť k dosahování jejich cílů a urychlování tempa práce,“ uvedl Brent Hayward, viceprezident pro globální partnerství a služby MuleSoft. „Je nám potěšením přivítat AIMTEC v ekosystému celosvětových partnerů společnosti MuleSoft. Těšíme se na společnou práci, která umožní poskytovat našim vzájemným zákazníkům významný obchodní přínos.“

Požadavky byznysu na IT se dramaticky vyvíjejí. Tlak na rychlost, přizpůsobení a variabilitu řešení enormně roste. Abychom tyto požadavky splnili, musíme změnit myšlení a tradiční přístup k IT. Je zásadní otevřít systémy a data, a umožnit tak zapojení nových technologií. MuleSoft je průkopníkem a iniciátorem v oblasti digitální transformace. Je pro nás radostí spolupracovat s lídrem v oblasti integračních platforem,“ uvedl Pavel König, ředitel divize B2B ve společnosti AIMTEC. Jako partner MuleSoft může AIMTEC klientům pomáhat s nadhledem a jednoduše řešit případy použití v místní, cloudové a hybridní integraci.

Informace o platformě Anypoint Platform

Platforma Anypoint Platform™ od firmy MuleSoft je řešení pro konektivitu založenou na rozhraní API, která vytváří jednotnou síť aplikací, dat a zařízení, a to jak místně, tak v cloudu. Tato hybridní integrační platforma zahrnuje iPaaS (integrační platforma jako služba), ESB (Enterprise Service Bus) a jednotné řešení pro správu, návrh a publikování API. MuleSoft je registrovaná ochranná známka společnosti MuleSoft, Inc. Všechny ostatní značky jsou známkami svých příslušných vlastníků.