AIMTEC se zapojuje do programu pro partnery MuleSoft

Společnost AIMTEC dnes oznámila své partnerství v rámci programu MuleSoft k poskytování konzultací a služeb pro platformu Anypoint Platform™ společnosti MuleSoft. Platforma zákazníkům umožňuje vytvoření jednotné sítě aplikací, dat a zařízení prostřednictvím připojení přes rozhraní API v cloudu, místně nebo v hybridním prostředí.

MuleSoft nabízí přední platformu pro budování aplikačních sítí. Odbornost a znalost odvětví poskytuje klientům společnosti AIMTEC v oblasti implementací spolu s technologií společnosti MuleSoft podporu a nástroje, které potřebují ke zvládání rychle narůstajícího počtu aplikací a zdrojů dat. Díky platformě Anypoint mají organizace možnost odkrývat nové zdroje tržeb, prohlubovat vnímání zákazníků a zavádět inovace. „Rychlé a efektivní propojení různých technologií, které jsou dnes k dispozici, je klíčem k získání konkurenční výhody. Společnost AIMTEC díky svému partnerství s firmou MuleSoft umožňuje svým zákazníkům vytvářet dynamickou aplikační síť k dosahování jejich cílů a urychlování tempa práce,“ uvedl Brent Hayward, viceprezident pro globální partnerství a služby MuleSoft. „Je nám potěšením přivítat AIMTEC v ekosystému celosvětových partnerů společnosti MuleSoft. Těšíme se na společnou práci, která umožní poskytovat našim vzájemným zákazníkům významný obchodní přínos.“

Požadavky byznysu na IT se dramaticky vyvíjejí. Tlak na rychlost, přizpůsobení a variabilitu řešení enormně roste. Abychom tyto požadavky splnili, musíme změnit myšlení a tradiční přístup k IT. Je zásadní otevřít systémy a data, a umožnit tak zapojení nových technologií. MuleSoft je průkopníkem a iniciátorem v oblasti digitální transformace. Je pro nás radostí spolupracovat s lídrem v oblasti integračních platforem,“ uvedl Pavel König, ředitel divize B2B ve společnosti AIMTEC. Jako partner MuleSoft může AIMTEC klientům pomáhat s nadhledem a jednoduše řešit případy použití v místní, cloudové a hybridní integraci.

Informace o platformě Anypoint Platform

Platforma Anypoint Platform™ od firmy MuleSoft je řešení pro konektivitu založenou na rozhraní API, která vytváří jednotnou síť aplikací, dat a zařízení, a to jak místně, tak v cloudu. Tato hybridní integrační platforma zahrnuje iPaaS (integrační platforma jako služba), ESB (Enterprise Service Bus) a jednotné řešení pro správu, návrh a publikování API. MuleSoft je registrovaná ochranná známka společnosti MuleSoft, Inc. Všechny ostatní značky jsou známkami svých příslušných vlastníků.