Aimtec partnerem Vocollectu

Značkové sportovní zboží získá řád
26.8.2013
Sekvenční dodávky z Toyody Gosei do BMW díky DCIx JIT
5.9.2013

Aimtec partnerem Vocollectu

Společnost Aimtec rozšiřuje svá řešení pro řízení skladů DCIx WMS a SappyWMS o novou technologii Pick by Voice od firmy Vocollect. Tato technologie využívá pro skladové procesy, převážně pro vychystávání, lidský hlas. Své uplatnění nachází nejen v oblasti nápojového průmyslu a drogerie.


Pick by Voice

Příkazy k vychystání nejsou předávány v papírové podobě, ale komunikace se systémem probíhá v přirozeném jazyce formou rozhovoru. Operátor je vybaven sluchátky s mikrofonem a při vyskladňování se řídí příkazy, jež slyší ve sluchátkách a operace potvrzuje předem danou odpovědí, případně přečtením kontrolních číslic z identifikačního čárového kódu manipulační jednotky. Operátor tak vede pouze dialog ve svém přirozeném jazyce a nemusí se učit nic nového.

Mezi hlavní benefity řešení Pick by Voice od Vocollectu patří snížení provozních nákladů, zvýšení produktivity pracovníků, snížení počtu chyb, lepší podpora sezónních pracovníků a zkvalitnění operací vedoucích k podpoře nejlepších procesů.

Vocollect

Vocollect je přední poskytovatel inovativních řešení hlasových technologií, které pomáhají společnostem s mobilními pracovníky řídit a provádět kvalitnější podnikání. Vocollect umožňuje společnostem dále optimalizovat již efektivní distribuční operace a zlepšovat obchodní rozhodnutí. Přináší přední pracovní zkušenost pro náročné průmyslové prostředí. Téměř jeden milion pracovníků používá Vocollect každý den k přesouvání produktů s hodnotou více než 5 miliard dolarů do zákaznických lokalit. Společně s globálním týmem, který je tvořen více než 2 000 certifikovanými odborníky, pomáhá svým zákazníkům ušetřit více než 20 miliard dolarů ročně. Vocollect lze integrovat na všechna hlavní WMS a ERP systémy a podporuje ruční zařízení.