AIMTEC byl partnerem zářijového SAP Fora

Roll-out SappyWMS do společnosti Alfmeier v Německu
23.9.2016
ClouEDI – webinář ASN Monitor, 19.10.2016
6.10.2016

AIMTEC byl partnerem zářijového SAP Fora

SAP Forum – Professional Day 2016 se konalo 8. září 2016 v Praze. Akci pořádala společnost SAP, AIMTEC se podílel na prezentacích v sekci věnované tématu Internet of Things.

„Skladba přednášek byla pestrá a užitečná jak pro zákazníky, tak i pro partnery společnosti SAP. Pozitivně vnímám prezentaci informací k SAP S/4HANA, které z mého pohledu chytře poukázaly na přínosy a demonstrovaly reálné příležitosti spojené s touto významnou změnou. Rychlost zpracování velkého objemu dat, změny v aplikacích, orientace na procesy a jednoduché prostředí jsou klíčovými parametry pro rozvoj mnoha oblastí (mobilita, finanční plánování, reporting a další),“ uvedl Petr Kuželík, SAP konzultant společnosti AIMTEC.

Konference přinesla řadu novinek a zkušeností lokálních i mezinárodních firem. Ukázala digitální transformace v různých oblastech řízení společnosti a poskytla prostor pro networking a sdílení zkušeností ekosystému společnosti SAP. Celková návštěvnost dosáhla rekordního počtu návštěvníků – překročila hranici 700 osob. Během akce mohli vidět 25 živých ukázek a vystoupení 80 prezentujících. Významným tématem byla nová technologická a aplikační platforma SAP HANA. Kromě odborně zaměřených prezentací si účastníci konference formou hry vyzkoušeli práci v prostředí SAP S/4HANA. Simulace umožnila „prožít“ jeden den v obchodní firmě během dvou hodin, a představila tak přehledné uživatelské prostředí.